U&S YAPI TADİLAT İÇ TASARIM DEKORASYON


Design Mühendislik

1987'den bugüne hizmet veren firmamız; Siz değerli müşterimizin talep ve görüşleriyle birlikte, günümüze dek çağdaş mimari tasarım ve uygulama çözümleri sunuyor. Sizle beraber, sizden önceki müşterilerimiz gibi memnuniyetle çalıştığımız yüzlerce uygulamalardan oluşan müşteri portfolyolarımız her geçen daha da yükselterek günümüze gelmiştir. Ana prensip olarak çok iyi yetiştirilmiş teknik ekibimizle birlikte, yüksek kaliteli malzemelerin birleşmesi ile gönlünüzce yaşayacağınız mekanlar yaratmaktir. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Etkin gerçekci ve uygulanabilir çözümler sunarak müşteri odaklı yaklaşımla; anlaşılır ve doğru bilgiler ile güvenilir yönlendirme yaparak beklediğiniz yaratıcılık deneyim ve uygunlukta memnuniyetiniz ile yaptığımız işin amacına ulaşırız.

U&S Yapı Tadilat yılların verdiği tecrübe, profesyonel kadrosu ve güçlü donanımı ile yurtiçi ve yurtdışında pek çok projeye imza atmıştır.

Doğru planlama ve temel mühendislik  ilkelerinden taviz  vermeden yüksek hassasiyetle siz değerli müşterilerimize ihtiyaçlarınız doğrultusunda çözüm odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiştir

Profesyonel  ekibimiz ve teknik kadromuzla birlikde projenizi oluşturup uygulaması dahil tüm işlerinizi sizlerin kontrolu altında teslim edip, siz değerli müşterilerimize tam destek sunuyoruz. 

Mimar desteklı çoklu çözümler A'dan Z'ye  anahtar teslimi  bina, daire ve iş yerleriniz dekore edilir.

3D  projelendirme  tekniğiyle   mutfak  banyo dolap  ve  seramikleri   tasarlanır. Model  ve  desenler,  mal  sahiplerin   tercihine  sunulur.

Yıllardır 100 %  müşteri  memnuniyetini   kendimize ilke  ediniyoruz. ''Siz   Hayal    Edin   Biz   Gerçekleştirelim''   Anlayışı   ile  çalışmaktayız.